Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjRegistriraj sePrijava

Share | 

blog - or something like that ;)

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
vanjush-
Little Baby
Little Baby

Female Število prispevkov : 180
Gdaj praznuješ: : 26/11/1995
Starost: : 21
Kje živiš: : Ptuj,MB
Registracija : 13/08/2010

ObjavljaNaslov sporočila: blog - or something like that ;)   Ned Avg 15, 2010 3:52 pm

neke vrste dnevnik , moje misli čez dan .
Nazaj na vrh Go down
vanjush-
Little Baby
Little Baby

ObjavljaNaslov sporočila: Re: blog - or something like that ;)   Ned Avg 15, 2010 4:56 pm

• 15.8.2010
    kak pa je danes čisto brezvezen in dolgočasen dan . vreme je enostavno čudno
    in bedasto -.- .pa še danes zjutraj me je mama pol 10 zbudla ker sem mogla iti k maši .
    ja bravo . v slabe pol ure sem se mogla zrihtati , zaj pa si predstavlajte kak sem bla lušna ..
    in saj ne da je že celi dan tako gnilo vreme , da sem za računalnikom celi dan in nimam nič
    za delati . danes večer je veselica v naši bližini, samo kaj ko itak nebom smela iti zaradi
    vremena . mah -.-'
    in veste kaj ? samo 16 dni še počitnic :/ !

počutje: slabo, zdolgočaseno. :baah:
Nazaj na vrh Go down
vanjush-
Little Baby
Little Baby

ObjavljaNaslov sporočila: Re: blog - or something like that ;)   Pon Avg 16, 2010 9:55 pm

• 16.8.2010
    kaj je blo to danes ? zdi se mi da se je dan komaj začel kak se je vse hitro končalo ..
    vstala sem se že ob 10h (to je za mene že ja : D) , pa še to me je naš butasti
    maček zbudil ko je mjavkal pa škrampal po vratih -.- kmet.
    in ravno danes sma šle z mamo na ptuj po kopačke. in Hervis je mel neko inventuro !
    ravno danes ! jaz res nimam sreče -.- .v prvi ligi pa je vse tak drago. polek tega pa niti
    nočem meti adidasovih kopačk ..
    pol pa še je bil trening grozen . samo 7 nas je blo (ponavadi nas je 16-17) in ker nismo mele
    kaj pametnega za delati smo tekale 10 minut , neke bedne vaje delale in ja , nič se nam ni
    dalo ..
    in še nekaj .. zebe me xd

počutje: no comment
    :|
Nazaj na vrh Go down
vanjush-
Little Baby
Little Baby

ObjavljaNaslov sporočila: Re: blog - or something like that ;)   Pon Avg 23, 2010 11:06 pm

• 23.8.2010

hello hello^^
    vem da se nisem nič zglasla zaj . xd ampak ni se mi dalo , res ne . hotla sem pisati ampak
    me je kar odvrnilo ker se mi ni dalo ..
    pa da na kratko povem kaj je blo pametnega .. Sestrična je bla pri meni na počitnicah - z
    rolari sma šle dobrih 20km ! i know , sama na sebe sem ponosna jezik drugače mi je blo bedno
    doma. nič si nisem začela .. včeraj sem bla po dolgem času na veselici : DD .da bi me vidli
    kaka sem bla en čas xd komaa . jas nevem kaj mi je blo no. ampak po eni strani sem vseeno
    najsrečnejši človek danes da sem šla na veselico . spoznala sem enega fanta , ki pa mi je sicer že bil kaka dobrega pol leta nazaj všeč , ampak ga pač nisem poznala drugače kot na videz.
    in seveda je blo tudi to kar si lahko pač mislite kaj je blo ^^ and i think , da sem na frišno
    zaljubljena po dolgem času kiss ampak nekak se mi zdi da nebo nič s tega .. nevem no ..
    zato sem sicer bol slabe volje zaj ratala , ampak bomo vidli kak še bo :)
    počutje: inlove, zmedeno
Nazaj na vrh Go down
vanjush-
Little Baby
Little Baby

ObjavljaNaslov sporočila: Re: blog - or something like that ;)   Pet Sep 03, 2010 6:51 pm

• 3.9.2010
    hello ^^
    vem da nisem nič pisala , ampak pač se mi ni dalo , res. xd sicer pa itak nevem če sploh
    kdo bere moj 'blog' .. pomoje ne xD .
    v glavnem. šola se je začela .. nova šola , novo okolje, novi ljudje .. vse novo .. prvi vtis je
    bil res slab .. grozen razrednik. pfuj -.- prvo še sem mislila da se s sošolci kar nebomo razumeli
    ampak se že kar razumemo glede na to da smo skupaj 3 dni ..
    aja. pa dijaški je GROZAAAAAA ! faking šit , če mi nebo do konca septebra vredu v dijaškem
    jaz se izpišem in se vozim. boli me k* . resno. grozaaa. fuj -.-
    če mate šanso ne iti v dijaškega . res mislim .. edino če ste vajene sprememb ; )
    zaj sem samo happy da sem doma *-* končno <3 ; 333

počutje: superrr ! : DD
Nazaj na vrh Go down
vanjush-
Little Baby
Little Baby

ObjavljaNaslov sporočila: Re: blog - or something like that ;)   Ned Okt 24, 2010 4:22 pm

• 24.10.2010
    hi ! : P
    spet nisem nič pisala , vem ja xdd . ampak moja lenoba je na višku : D
    če čisto na kratko povem .. sošolce mam ZAKON ! mogoče bi se kakih 3h znebila, to pa
    je tudi vse ;P . pa tudi sosošolci niso tak slabi, tiste katere poznam ;DD . zamrzla pa sem
    že 2 profesora .. za umetnost in informatiko ! to sta dva fu*iča !! nepravična, dolgočasna,
    bedasta ! -.-
    ampak glavno je to , da so POČITNICE . še bolj glavno pa je to da sem med počitnicami
    sama doma !! : DD upajmo samo na dobro vreme , da bom lahko to izkoristila ;D .
    nimam kaj pametnega več za povedati , ker tak nikoli nič pametnega ne povem (; . čüs :*

počutje: normalno (:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: blog - or something like that ;)   Today at 2:11 am

Nazaj na vrh Go down

blog - or something like that ;)
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1