Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjRegistriraj sePrijava

Share | 

[igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
.kinderBUENOblack.^^
Šefica
Šefica

Število prispevkov : 3816
Gdaj praznuješ: : 02/03/1995
Starost: : 21
Kje živiš: : London : )
Registracija : 07/07/2008

ObjavljaNaslov sporočila: [igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen   Pet Jul 24, 2009 1:21 am

Mary-Kate & Ashley Olsen

Rojstni dan: 13. junij 1986, Sherman Oaks (Kalifornija)
Družina: Starejši brat Trent, mlajša sestra Elizabeth.
Starša: David in Jarnette ločena leta 1996.
Spoznali smo ju v: TV nanizanki Nora hiša (Full house)
Zanimivosti: Ashley Olsen rada pleše in igra trenis. Zelo rada tudi nakupuje. V šoli ima najraje matematiko. Njeno najljubše mesto je brez dvoma Pariz. Mary-Kate Olsen (vzdevek MK) rada jaha in trenira jogo. Njenima konjema je ime Star in CD. Najljubši šolski predmet je angleščina. Kot Ashley tudi Mary-Kate obožuje nakupovanje. 28. 10.08 sta v New Yorku izdali tudi knjigo 'Influence' (Vpliv).
Uradna spletna stran: http://www.mary-kateandashley.com/
Filmografia:
Ashley

1. New York Minute (2004/I) …. Jane Ryan
2. Charlie’s Angels: Full Throttle (2003) (uncredited) …. Future Angel
3. The Challenge (2003) (TV) …. Elizabeth (Lizzie) Dalton
4. When in Rome (2002/I) (V) …. Leila
5. “Mary-Kate and Ashley in Action!” …. Ashley / … (3 episodes, 2001-2002)
6. Getting There (2002) (V) …. Taylor Hunter… aka Getting There: Sweet 16 and Licensed to Drive (USA: video box title)
7. “So Little Time” …. Chloe Carlson (22 episodes, 2001-2002)
8. Holiday in the Sun (2001) (V) …. Alex Stewart
9. Winning London (2001) (V) …. Riley Lawrence
10. “7th Heaven” …. Sue Murphy (1 episode, 2000)
11. Our Lips Are Sealed (2000) …. Abby Parker / Abby Turtleby / Andrea Frauenfelder
12. Switching Goals (1999) (TV) …. Emma Stanton
13. Passport to Paris (1999) (V) …. Allyson ‘Ally’ Porter
14. “Two of a Kind” …. Ashley Burke (22 episodes, 1998-1999)
15. Billboard Dad (1998) …. Emily Tyler
16. It Takes Two (1995) …. Alyssa Callaway / Amanda Lemmon
… aka Me and My Shadow
17. “Full House” …. Michelle Elizabeth Tanner (174 episodes, 1987-1995)
18. How the West Was Fun (1994) (TV) …. Jessica Martin
19. The Little Rascals (1994) …. Twin #1
20. Double, Double, Toil and Trouble (1993) (TV) …. Lynn Farmer / Young Aunt Agatha
21. To Grandmother’s House We Go (1992) (TV) …. Julie Thompson
22. “Hangin’ with Mr. Cooper” …. Michelle Tanner (1 episode, 1992)
- Hangin’ with Michelle (1992) TV episode …. Michelle Tanner
23. “ABC TGIF” (1990) TV series …. Michelle

Mary-Kate

1. The Wackness (2008) …. Union
2. “Weeds” …. Tara Lindman (8 episodes, 2007)
3. Factory Girl (2006) (uncredited) …. Art Gallery Patron
4. New York Minute (2004/I) …. Roxy Ryan
5. Charlie’s Angels: Full Throttle (2003) (uncredited) …. Future Angel
6. The Challenge (2003) (TV) …. Shane Dalton
7. When in Rome (2002/I) (V) …. Charli
8. “Mary-Kate and Ashley in Action!” …. Mary-Kate / … (3 episodes, 2001-2002)
9. Getting There (2002) (V) …. Kylie Hunter… aka Getting There: Sweet 16 and Licensed to Drive (USA: video box title)
10. “So Little Time” …. Riley Carlson (22 episodes, 2001-2002)
11. Holiday in the Sun (2001) (V) …. Madison Stewart
12. Winning London (2001) (V) …. Chloe Lawrence
13. “7th Heaven” …. Carol Murphy (1 episode, 2000)… aka 7th Heaven: Beginnings (USA: rerun title)… aka Seventh Heaven - Gossip (2000) TV episode …. Carol Murphy
14. Our Lips Are Sealed (2000) …. Maddie Parker / Maddy Turtleby / Karla Frauenfelder
15. Switching Goals (1999) (TV) …. Samantha ‘Sam’ Stanton
16. Passport to Paris (1999) (V) …. Melanie ‘Mel’ Porter
17. “Two of a Kind” …. Mary-Kate Burke (22 episodes, 1998-1999)
18. Billboard Dad (1998) …. Tess Tyler
19. It Takes Two (1995) …. Amanda Lemmon / Alyssa Callaway… aka Me and My Shadow
20. “Full House” …. Michelle Elizabeth Tanner / … (174 episodes, 1987-1995)
21. How the West Was Fun (1994) (TV) …. Susie Martin
22. The Little Rascals (1994) …. Twin #2
23. Double, Double, Toil and Trouble (1993) (TV) …. Kelly Farmer/Young Aunt Sofia
24. To Grandmother’s House We Go (1992) (TV) …. Sarah Thompson
25. “Hangin’ with Mr. Cooper” …. Michelle Tanner (1 episode, 1992)- Hangin’ with Michelle (1992) TV episode …. Michelle Tanner
26. “ABC TGIF” (1990) TV series …. Michelle

Olsen twins Kariero sta začeli že kot majhni deklici, nazadnje pa sta skupaj igrali v filmu Smrklji v New Yorku. Pa vendar to še ne pomeni konec njuni igralski karieri. Mary-Kate igra v novem filmu Factory girl, medtem ko se je Ashley odločila da bo igralstvo tudi učila - zato ima zdaj svojo dramsko šolo.

Rodili sta se 13. junija 1986 v Sherman Oaksu. Tako je njun starejši brat Trent(imata pa še mlajšo sestrico Lizzie) dobil sestrici, ki sta čez leto zasloveli v TV nanizanki Nora hiša(Full house). Tam sta čudovito odigrali Michelle Tanner. Na avdiciji sta se odrezali res dobro, saj sta bili edini dvojčici, ki nista jokali. Pokazali sta, da ju kamere preprosto ljubijo. Kmalu sta simpatični blondinki nadaljevali s svojo kariero in dokazali, da nista muhi enodnevnici. Po znani nanizanki, ki je trajala 8 let sta nastopili še v filmih It takes two; Double, double toil and trouble; Billboard dad; Switching goals; Passport to Paris; Holiday in the sun; Winning London; Our lips are sealed; Getting there; When in Rome; The challenge; NY minute in v serijah Two of a kind, So little time, enkrat sta se pojavili tudi v Sedmih nebesih...

Prikupni dami sta dvojajčni dvojčici, zato nista povsem enaki... Mary-Kate je 2 minuti mlajša in 3 cm manjša od sestrice. Ashley je desničarka medtem, ko MK piše z levo roko. Mary-kate je pobarvana na rjavo, za razliko od Ashley, ki je blondinka.

Bogati dvojčici pa se poleg igralstva ukvarjata tudi z urejanjem revije, imata svojo linijo oblačil, kreirata nakit, Mary-Kate se veseli svoje pevske kariere, Ashley pa učenja igralstva ...

Ashley Olsen je razkrila, da bo svojo igralsko kariero zaenkrat postavila na stranski tir in se povsem posvetila modnemu oblikovanju. Dvojčica Olsen je za ameriški časopis Boston Globe povedala: "Trenutno zelo rada oblikujem za modni znamki 'Elizabeth and James' ter 'The Row', ki ju ustvarjava skupaj z Mary-Kate. Ko bom imela več časa, bom začela razmišljati o tem, s čim bi se še lahko ukvarjala ... Vendar je zaenkrat oblikovanje tisto, na kar sem povsem osredotočena. Nimam časa, da bi se poleg tega ukvarjala še z igralstvom."

Ashley je prav tako razkrila, da se je za modo prvič resneje začela zanimati pri 17-ih letih, ko se je udeležila prvega tedna mode: "Če se prav spominjam, sem si ogledala modni reviji Calvina Kleina in Oscarja de la Rente, ki sta me povsem navdušili."

22-letna zvezdnica, ki za svoji modni liniji ustvarja vsak dan, prav tako priznava, da v začetku ni želela, da bi ljudje vedelo za njeno tesno povezanost z modno znamko The Row. Znamka bi bila tako po njenem lahko izpostavljena nepravičnim ocenam javnosti, ki bi temeljile le na njenem slavnem imenu. Ashley je razložila: "Mediji avtomatično pišejo tako, kot se jim zazdi ... Ko sva s sestro ustvarili najino znamko, nisem želela, da bi jo kdo povezoval z mano. Vendar konec koncev ljudem, ki kupujejo tvoja oblačila, ne moreš lagati."

Šefica

Število prispevkov : 3816
Gdaj praznuješ: : 02/03/1995
Starost: : 21
Kje živiš: : London : )

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen   Pet Jul 24, 2009 1:38 pm

Učasih sm bla ful obsedena z njima.^^
Pa use filme sm pogledla k so one not špilale. : )
Zdej pa mi niso nvm kaj.
Pa full me moti to ko nosijo krzno. Ko bi te usaj umetno krzno nosle one pa prauga. :/

I'm woman

Female Število prispevkov : 2044
Gdaj praznuješ: : 19/02/1996
Starost: : 20
Kje živiš: : MARIBOR. <3 vioolee. <3
Tvoj hobi: : petje :P
Registracija : 08/07/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen   Tor Jul 28, 2009 11:47 pm

Zlo dobri igralki sta. <33 kiss
pa ful sta lušni.
dobre filme mata kiss
Nazaj na vrh Go down
NiiinĐaaa<3Twilight
I'm turning into a woman
I'm turning into a woman

Female Število prispevkov : 951
Gdaj praznuješ: : 03/03/1994
Starost: : 22
Registracija : 01/03/2009

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen   Čet Jul 30, 2009 4:43 pm

mja men sta ble enkrt ful uredi... sam zdej mi ni fanj ker sta šle usaka po svoje... pa tiste s krznom queen... in še mary-kate (tko sm brala u BRAVOtu) je postala neka žurerka in slab človek
Nazaj na vrh Go down
@Rose
I'm woman
I'm woman

Female Število prispevkov : 2514
Gdaj praznuješ: : 14/10/1997
Starost: : 19
Kje živiš: : Vampirska akademija : 3
Registracija : 28/11/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen   Čet Jul 30, 2009 6:40 pm

NiiinĐaaa<3Twilight je napisal/a:
mja men sta ble enkrt ful uredi... sam zdej mi ni fanj ker sta šle usaka po svoje... pa tiste s krznom queen... in še mary-kate (tko sm brala u BRAVOtu) je postala neka žurerka in slab človek
Nazaj na vrh Go down
mouse.
Very Important Person

Female Število prispevkov : 2234
Gdaj praznuješ: : 01/08/1994
Starost: : 22
Kje živiš: : new york.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen   Pet Jul 31, 2009 2:56 pm

ful je škoda da se kao ne razumeta preveč,pa da je m.k. postala taka kt je.tisto s krznom mi je pa prou žou ampak nista edine.pač. ;]
drugač sta uredu igralke,ušeč mi je NewYork minute.
Nazaj na vrh Go down
Bumč.*
I'm woman
I'm woman

Female Število prispevkov : 2965
Registracija : 16/07/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen   Čet Avg 06, 2009 12:02 pm

lušni sta & dobr igrata.
rada gledam film u katerih igrata.^^
Nazaj na vrh Go down
Kitii*
I'm woman
I'm woman

Female Število prispevkov : 2162
Gdaj praznuješ: : 13/03/1996
Starost: : 20
Kje živiš: : pod Mavrico
Tvoj hobi: : Dihanje. xP
Registracija : 20/11/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen   Pet Sep 25, 2009 3:54 pm

.kinderBUENOblack.^^ je napisal/a:
Učasih sm bla ful obsedena z njima.^^
Pa use filme sm pogledla k so one not špilale. : )
Zdej pa mi niso nvm kaj.
Pa full me moti to ko nosijo krzno. Ko bi te usaj umetno krzno nosle one pa prauga. :/

točno tko bi jas napisala, tisti filmi so bli pri men na listi najbolših filmov
zdej sta mi pa ful bedne zarad krzna, boge živalce. king
Nazaj na vrh Go down
MileyCyrusFan
Little Baby
Little Baby

Female Število prispevkov : 226
Kje živiš: : Somewhere over the rainbow (=
Tvoj hobi: : kitara, klavir, košarka :D
Registracija : 23/04/2010

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen   Ned Apr 25, 2010 12:04 am

men sta uredu. pa lepo se oblačita
Nazaj na vrh Go down
black-star
Starting
Starting

Female Število prispevkov : 57
Gdaj praznuješ: : 04/04/1970
Starost: : 46
Kje živiš: : slovenija,prekmurje
Registracija : 18/11/2009

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen   Pet Jun 18, 2010 2:34 pm

k tok norite z tem krznom. pa dejte pogledat ostale zvezdnike,jih tud nosjo. sej bosta enkrat vidle da ne počneta ok. men tud ni fain da pač nosta krzno,zarad živali ampak sta mi pa faiini. me pa moti da sm nekje brala da ena od njiju(ali obe hmm...) jemlje droge in takšne reči. sam ni rečeno če je res ker kar je v revijah so velikokrat sam trači
Nazaj na vrh Go down
november rain!
Šefica
Šefica

Female Število prispevkov : 2777
Gdaj praznuješ: : 22/12/1996
Starost: : 19
Kje živiš: : maribor !
Tvoj hobi: : hanging out with firends,the most :)
Registracija : 04/07/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen   Pet Avg 13, 2010 5:02 pm

men usi praujo da sm jima ful podobna Very Happy
pa tut zakonski sta mi,še posebi ashley kiss

http://mleko.spar-natecaji.si/item/81/id/18430
Nazaj na vrh Go down
http://girls.nice-forum.com
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: [igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen   Today at 6:05 am

Nazaj na vrh Go down

[igralki] Mary-Kate & Ashley Olsen
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1