Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjRegistriraj sePrijava

Share | 

my dailies *

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

Female Število prispevkov : 681
Registracija : 04/06/2009

ObjavljaNaslov sporočila: my dailies *   Ned Jun 07, 2009 9:30 pm

Dnevniki ..tu bom pisala kaj se mi dogaja, moje misli pa take zadeve. ;)
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Tor Jun 09, 2009 7:17 pm

Heila girls!
Nimam si kej za začet pa sem se spravla mal pisat .. sej nwm kei nei pišem pa bom že neki našla jezik
No, vglavnem .. jezik ..dans v sql blo vse v luftu [zraku]..pri fiziki smo gledal film in smo bli v čisti temi in pol smo čepe hodil med mizami pa tko jezik.. uičitla smo jezil kokr se je dau ..jezen je bil na fuul sam hvalabogu smo lahk gledal do konca film Very Happy Very Happy ..se ga da marsikei nasrat jezik
no, and pol pri verouku [zadnč letooos] smo učitelco tko okol prenaša ke smo si neopravičene opravičeval ..hihi ona ša še je vse verjela! hihi

doma pa.. bleee, vse narobe! Učit bi se mogla ju3 pišemo etiko pša še skor nič nwm ..pa bo že Very Happy ..mam te šole letos res že pun kufer [to sem že pisala enkrat ne bom ponavlala ..v temo pogovor tedna če se ne motim Very Happy ..poiše mal jezik] ..pa pusmo šolo ..and tak beden dan mi je barbej spremenila v mal bolši dan ..naredla mi je ikonce sram pa zlo so lepe, ne morem jih prehvalit ..Thanks miljonkrat Barbi

niam več kej za povedat ..
grem ša mal preiskat forumček ;) ..pa še učit pol drunken
S-mejte se
LVMZ ..čao* <3
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Sre Jun 10, 2009 9:53 pm

Haaaai girls!
Dans sem mela zlo delaven dan ..grem kar povrsti jezik ..
Zjutrai se vstanem mal pred sedmo pa sem si šla glave prat ..sem se komai vstala sm bla taq zaspana pa se mi nič ni dal ..sam sem mogla ke sem mela že prav mastne ..no pa pusmo to Very Happy
Pol sem še tablete jemala ker sem prehlajena pa gremo v 5ek v toplice v sql pa bi ful rada šla pa nem bla rada bolana sad ..morm ju3 bit zdravaa! :)
..
no and pol v sql pa ni blo mira ..pri angli smo dobli 3 učne liste pa same neke povedi ..roka me je že na puna bolela ..babi se je totalka vtrgal ..
pol smo še etiko pisal ... :| ..and pri zgodovini smo pisla snov pa še brat smo mogli pa take bede drunken ..

pol pa že hvalabogu konc pouka (mamo malo ur ob sredah confused) ..no in pol sta si sošolki (2 ja confused) zmislita če bi se šlel v eno reko tam pri nas kopat jezik ...pa po TEHTNEM razmisleku smo šle ja jezik ..sem prehlajena pa sem šla ..sam se nisem kopala, sam hoda sem ..vseen bi rada šla v toplice Very Happy .. no and taq smo se s pecikili pelale do tja pa oni 2 sta se metali v vodo ko nore jas pa sem bol ko ne gledala jezik ..pa bom se v toplicah nanorela jezikVery Happy ..

no and pol sem šla domov ..jezik doma pa me je že mama preganjala nej ji grem pomagat neki okopavat ..pa sma to kopale pa gor pa doj ..pol sem še mogla kosilo naret (ni s emi dal ..).pol pa sem mogla brata čuvat (2 bo skor star ..tko za info jezik) da je mama lahko okopavala and je tut on mal prehlajen pa se je samo joku joku pa joku .mama mama mama ..nisem mela niti sekundice miru ..and pol sem o5 mogla it mami pomogat okopavat ..and ko sem končla bla fertik še mi je rekla nej grem zmetat (bleee, čist se mi je že sfuzlal) & pol sem še za "sladico" tega butastega dne dobla nej naredim večerjo ..

no and zdej sem glih končala z pisanjem mojega dnevnika :d ..hvalabogu še tega konec Very Happy
vem da je brezvezen kot vse moje stories ..
pa Barbek če slučajno bereš ..volim te puna beba moia kiss

Teic :cmook:

Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Pet Jun 12, 2009 3:46 pm

heeeeeeeei !!

Dans pa smo bli v toplicah kiss
zakon blo ne jezik
sicer sem prehlajena šla pa vseeno ;) ..
no, pridemo mi v toplice pa začne sošolka "Poglej gor!" ..and pol vidiš sive oblake in že čutiš dež na rokah .."Pa glih danes more bit dež!" ..mi pa v toplicah ..pa smo že mislili da bomo mogli not bit pa smo le bli vuni :):):) ..and pridemo v vodo pa že so bli valovi ..jeeej valoovi jezik ..mal smo zmrzavali sam smo vseeno preživeli cute ..dolgo cajta niso niti toboganov odprli ..vsi smo se pritoževali nad njimi, sam ko pa so jih odprli pa takoj vsi na tobogane jezik ..sam so sam dva odprl sad ..pa skakalnic niso odprli sad ..taq sem mela željo da bi skakala pol pa pe jih odplri niso grrrrr ..mal smo hodil z enega bazena v drugega ko se naenkrat vlije dež!! Hitro smo si šli brisače skrili pod marele and z brznino leteli nazai v vodo jezik ..KOPANJE V DEŽJU!! waaaau .samo je blo pol vse mokro tko da ni blo glih waau cute ..
NaKratkoOTemDnevu: Zakoon! jezik

meite se, bjee :cmook:
rvm kiss
Teishi
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Sob Jun 20, 2009 1:31 pm

Hey !

Dans pa je dež! Sicer me niti malo ne moti, ker ne morem nič - me vse boli in se mi nič ne da :) . Sedim za račnalnikom in gledam skozi okno & poslušam kako gre dež! Misli pa mam vseposod! Čist vseposod! Moje vsako sekundo delo - I think! cute Zdaj še malo veter piha in je res lepo ko gledam ta dež in zelena drevesa in veter mi piha ..waau ..Danes ssem ful vesela :) ..tko fain dan ..dež & včeraj THE BEST končni ..suuper day realy jezik kiss

No vglavnem pa pišem zato, ker smo včeraj bli na končme izleti. Blo je svetovno! Ko bi vedno blo taq super sram. Šli smo na gorenjsko v adrenalinski park :) . Bli smo na 9 metrih visoko! :) :) ..me je blo strah malo, sam je blo suuuper, bi še večrat šla! kiss .Mal smo plezal, no kar velik :) ..mal pa skakal, NaiboLše blo kiss ..
Pol pa smo še šli mal na "sprehod". Šli smo ob eni reki - niam pojma kak se ji reče :). Taq čista je bla Very Happy ..in smo hodil ob reki .zlo lepo ..še dam kakšne fotke ko jih dobim jezik ..ko pa smo prišli do konca pa smo si vsi kupli sladolet jezik ..fain blo na izletu, taq še nikoli jezik

Zdej pa še sam 3 dni navideznega pouka in KONEC! Nisem si mislila da bo kdaj konec tega šolskega leta! Hvalabugu, če bom še odlična (vem, da ni uspeha pa vseen jezik) bom še tolk bol vesela ..komi čakam počitnice in vse zabave in morje in frende ..vse & vse & vse & nič skrbi & nič učenja ..sam zabava ..KONČNO! kiss

Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Sre Jun 24, 2009 9:27 pm

Heluu girls! Tejč is again here jezik
Je velik napisno pa velik smeškotov jezik ..Ja ...D je kar zanimivo no ..al pa tut ne jezik

..danes je [bil Very Happy] zadni šolski dan! JeeeJ kiss ..končno sem dočakala zadni šolski dan 8. razreda. kdo gre v 8. class vam povem da je najbol mučno od vseh razredov ..naiveč predmetov, vse za učit, vse bi mogu znat,.. vglasvnem groza! Pa pusmo šolo sej se je komi končala! ..Hvalabogu! kiss

Počitnice .Počitnice .Počitnice .Počitnice .Počitnice .Počitnice .Počitnice .Počitnice .Počitnice .Počitnice .Počitnice .Počitnice .
Počitnice .Počitnice .Počitnice . I lvoe it! cute

..ant mi se že cele dneve menimo kak mo dans šli v toplice in na koncu še ni blo sonca king
sam smo bli noter pa je blo vseeno suuper kiss ..užival do maksimuma ;)

Grema z sošolko že ob 11-h na cuk [vlak], še par sošolcev pa je šlo poznej ena cuk ..ant sma še šle v qlandio mal v shoping jezik [ja, ene kratke hlače sem si kupla jezik] ..in pol je nama je že blo vsega dost in sma jih šle na železniško čakat. ..končno si prišli jezik ..in ker itaq nikomi ni blo da bi šli peš do toplic [midve sma taq že v qlandii nahodle ostalim pa enostavno ni blo jezik] smo vzeli taxi jezik ..štirje smo se pelali do tja Very Happy [ta stavek si zapomnite do konca dnevnika jezik] ..od doma sem šla ob pol 11-ih .v toplice pa prišla ob enih popoldne ..in pol smo mi bli naibol lačni [smo si popoti še kupli žemle] smo se vsedli pred toplicami in se basali Laughing ..gremo v toplice in pol samo jemo Laughing ..in pol smo te končo šli v not ..Končno jezik ..najedeni in zlo dobre vole jezik
..potaplanje, tunkanje [itaq ..vena miljonkrat bla pod vodo ..pač dedi ne jezik ..nič ne morš jezik], tobogan, skakanje [se nebi smeli pa ke te zej jezik ..neki mormo delat ..še bojše je če je prepovedano jezik], savna, masaže & ZABAVA! jezik ..zakon blo res kiss

no, in pol ko smo šli domov smo še šlči na pice jezik nJaaam ..kar dve družinski zmazali v trenutku Laughing ..pa dobre so ble, no jezik Laughing kiss ..in mi kličemo taxi da prije po nas ..in pol nam toti reče da je negi na poti in da bo enega drugega poklica nej po nas pride ..in pol smo še tistega celo večnost čakali ..se je pol komej od negi prikaza. . 5 se naj je mogli spravit v malega belega poloja Laughing ..samo je šlo pa cool tut blo jezik ..v toplicah še je bija od sošolke kolega in je pol ša kre nas da nas je blo pač 5 jezik

in da je dan POPOLN še me je mama klicala da z atom in mojim bratom [skor 2 leti ..lovam ga kiss <3] grejo v Krajn nekega avta pač gledat [kopuvlemo novi avto ja jezik ..oz. rableni no jezik ..pa sej niam veze jezik] ..in taq da sem sama doma!!! JeeeJ sem happy kiss ..

To bi blo za danes vse dear girls
Rada vas mam kiss
Barbek tebe pa naiveč kiss <3 ;* ..Te quiero mucho kiss

Tejč

Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Sre Jul 01, 2009 10:37 pm

Heloouu ..se podolgem času spet javlam jezik ..sam se mi ni n ič pametnega zgodil tko da nisem mela kaj za pisat ..

Dans sem se zbudla tko zmatrana sad ..sanje --> grozne ..vročina --> da te kap ..žejna --> da dehidriraš ..vse bedno --> da bi nairajši umrla..

In se počasi privlečem iz sobe v dnevno. .prijem iz postle in padem na kavč ..pol mi mama začne nej ata pokličem kak je rešo .jas sam debelo glejam ..in pol mi razloži, da j ešol v MB avta prodavat cute ..in že kličem jezik --> zvem --> da je avto prodal in kupo novega kiss ..sej tega novega --> no vbistvu je rablen, sam pač nov za nas ne cute ..in tko je blo vse PERFECT kiss ..sam jas sem še bla vedcno zmatrana ..pol sem pol ure jedla zajtrk ..ccc ..sam res mi ni blo do živlenja queen ..pol pa počasi sper v sobo na comp ant že me Barbek klikne na msn-ju cute kiss ..končno neki dobrega v dnevu sem si mislila ..ant pol sledijo najini smešni pa taki in onaki pogovori Laughing Ne Barbek? jezik ..

ja no, ostalo blo čist bvz dans tko da tle zaklučim

uživaaaite kiss

LVMZ. <3
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Sre Jul 08, 2009 11:45 pm

Heeluf girls!

Končno je girls nazaj kiss ..sem taq nestrpno čakala ko bo konec prenove .suuuper je .itaq kiss

no pa da ne tvezim neki kaj že vsi vemo ..

Dans mam roko za ubijanje. Laughing .Težko zarazumet če neveš za kaj se gre Laughing no, ..prej sem počla enega komarja ki me že 4 dni jezi drunken .cela sem popikana-in to dobesedno grrrrr ..no pa sje to niti ni tko hudo jezik ..in zdej sem še vbila neko metelačo ki mi tu okol ekrana leče oz. je letala Laughing R.I.P. Laughing ..pa še ena mušica bo vena dans mela nesrečne dan ..oz. večer no ..ne hvali dneva pred večerom Laughing ..sam jas mam dans mal drugačen pregovor jezik ---->

-->

------>

<----

-->

---><---
<-

Ne "šinfaj" dneva pred večerom Laughing

Tejč je dans mal znoreta jezik ..pa bol to kot kej drugo jezik

Pa dršte pesti, ju3 grem na ceplenje jezik

čawwwwu
LVMZ.
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Pet Jul 10, 2009 12:46 pm

gIRLS? are you here? I hope ,)

oki, that I start ..

Dans sme pisala občinske -drugič jezik cute ..ant ..

NAREDLA!!!!! Very Happy
Hvala Labello da si držala pesti, je pomagal kiss kiss
sem fuuul happy zdej sram ..naRDIIILA! jeeej jezik

oki, pusmo to..

.for beginning --> I'M CRAZY. zato se ne čudit kaj bom napisala

jas pridem tja, in čakam kdaj me bodo not poklicali ..no, sej že onidveh ni blo kej nas not kličeta pa to, sam pač čakam tam ne (to je važno jezik) ..pa pride ena kolegica Very Happy (suuper sem si rekla, nem sama jezik) ant sma chatale na dolgo in levo jezik ..pa še pride en, ki ga ona pozna, ki hodi na njihovo šolo. ant sta se na vlko menla pa to ne ..pa on je še tam vido enega svoje kolega (sam nwm če ga je prej poznal al kak ..vglavnem skupi sta bla jezik) ..ant pol ko smo šli not smo skupi sedeli jezik ..ko pa smo šli vun pa smo se vsi štirje na vlko menli sram Very Happy ..pa kolega od kolegičinega kolega (upam da razumete to s kolegi jezik) pa je tko lušškan sram ant ja funny too cute ..ma no suuuper je sram ..pa smo se vsi taq fain menli pa to ..da bi še ga kdaj vidla cute sram ..ma res je leep no sram ..no in pol ko je bla "razglasitev" rezultatov (pač tisti, ki niso nardili so jih not klicali.) in oba ta kolega so not poklical ..oba sta pala :/ ..ona moja kolegica pa se je tko režala .ccc Laughing ..sam me ni blo smešn ker vem kak je ko padeš :/ ..no pač ta njen kolega z šole pa je že tretjič pado .ccc :/ ..bo šlo jezik ..ta njegov kolega pa prvič, sma mela iste teste, sam škoda da nisma vedla jezik ..oki no, preveč nakladanja sram ..

+ važno je to da sem naredla JeeeeeeJ kiss kiss
+ pa to da je on ... jezik sram ..če pa je no jezik
+ pa še to je važno da sem jas fuuul dobre vole, zarad vsega tega ja jezik ..pač morm dans spucat hišo, sam bom že jezik

GIRSL, če se vam je dalo brat in ste prišle do konca vam povem da ...

LadaVASmamMUUUUCHOS -->LVMM <33 =******

kiss
srček srček srček srček srček srček srček srček THEbest ste srček srček srček srček srček srček srček srček

Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Sre Jul 15, 2009 3:52 pm

Heeić cute

kaxte? jezik

..nisem našla priemrne teme v mojek kotičku pa sem nekam mogla napisat ..vem da nikak ne paše sem pa nima veze to, važno da napišem kaj moram Very Happy ..moram ja jezik ..recimo da me silijo da moram Laughing
.mal sem dobre vole . juuutrii morje --> PORTOROŽ cute cute cute ..komi čakam . znebil s eme boste od 16. - 22.7. ;) ...jas uživala vi pa tudi ko me nebote rabli prenašat .blagor vam ej sram ..nwm kak vam je uspelo, sam se bote za EN TEDEN rešil V.I.P. -ke jezik Teiš ;) ..
hitro še si mrom nastavit nov podpis&ikonco jezik ;) ..ja, tut to moram .mama leče za mano s kohačo pa me sili da nej napišem Laughing

oki, GIRLs .zdej pa gre zares. V.I.P. -KA Teiš, Teiž, Tejč, Timi ..kakorkoli odhajaaaaa v Portorož, na slovensko obalo, kjer (hvalabogu) "primankuje" Hrvatov Laughing (sem rekal da sme dobre vole, zato tui taki izrazi hihi) ..[ne me jemat preveč resno, da ne bo postal preresno] ../rada bi še mal obdržala ta naziv "V.I.P. -ke jezik, ker mi prav ugaja jezik/ še dans mal teme nove odprem pol pa odletim pa me ne vidite več/ ..vem ja, suuper za vas, še bolš zame --> NA MORJE greem kiss kiss

I am cela happy cute ..tam bo morje!, sonček, hotel z **** (štirimi zvezdicami jezik cute) .jas, sama na postli (kot doma jezik) .uživala na morju .mogoče še kakega tipa spoznam jezik ..ma ne .bvz. sam ko frendda msilim . da nejo pomote :p ..a vam že kej drugo hoji po glavi?? ..rekla sem tipa ne fanta (kot bojfrend). sej to ni isto sram ..sam vseen. Tipa ne fanta. pač. taki časi so zdej ...

ja vem, preveč nakladam ..sam mi je trenutno fuul fain da lahk mal pišem, pišem& pišem .. porfavor ne mi zamerit sam sem (:HAPPY:) ker grem na morjeee kiss

GAME OVER!

konc nakladanja ...

RadaVasMamGIRLsČistVseTutTisteKiMiNagajateVMojemKvizu kiss

vse ste enake ..mislim enako pomembne cute & NIHČE NI POPOLN. NITI FANTJE

uživate brez mene kiss

loF uu much&much

čawww . :cmook:
RADA!VASMAMZEELO

Tejč vas zapušča

loff uu <33

P.S. adminke porfavor ne zamerit za vse klicaje ki sem jih napisala, nisem nobene misla nadret al pa kej koli. Grax
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Čet Jul 23, 2009 11:13 pm

Heluuff babies! kiss
Jaz sem nazaj! ..konec morje king ..pa taq THEbest ko je blo kiss ..MHM .prav berete ..ZAAAKON JE BLO ** ..jas bi še kar ostala pa pač ne gre no ..pa mo lih taq oreživela ..

..sicer pa vem da je te teme naslov Dnevniki jas pa pišem neki čist 1o-tega not, sam nekam pač morm jezik ..pa najrajš sem blefiram cute hihi ..

zdej se mi ne da več pisat, ker sme prišla z morja in sem še vsa "zadeta" od morja tko da To bi blo vse za danes **

RVM ..loff uu babies <33
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Sob Jul 25, 2009 11:12 pm

..Dans pozdrav odpade ××××××××
I'm sorry ..samo glede na to kaj blo dans sem na pol mrtva Sick

la la --> **

.
Danes sme pač malo skutera vozla pa to ne jezik ..Ja vses uuper pa vse (pač ljubim vožnjo pa to kiss) in sem se po polski cesti mal firala pa to in nwm kaj sem nardila (verjetno sem prvo bremzo preveč pritisnola) in me je podneslo in sem pala pa letela (3 metre vena) :S :S :S ..jooozoos ..roka me je bolela da nisem skor nič mogla. POl sem hitro skuter postavla, ga vgasnola pa porihtala kak treba no (Very Happy). Po nogi tolko glih da mi ni kri začela tečt :S ...pa še majco sem mela celo zeleno od trave :S :S ..sam mene je najbol za skutera skrbelo, ker je od ata pa to ne . sem travo dol spucala pa to ...domov pa sem se počas pelala pa zloo šrevidno da ne bi še kej blo. Me je blo strah pa še roka me je malo bolela :S ..sem prišla domov. Se hitro preoblekla. Ata pa ni nič skuža da se je skluter (z mano vred) malo pela po travi. Vsej to, HVALABOGI!.
.

Kaj pa še je drugo taq brezveznega, groznega, žalostnega ..rajši ne povem

*
RadaVasMam .uživeeite <3

la
la la
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Tor Avg 04, 2009 12:35 pm

LALA! kiss

je deževno jutro. veselo. sveže. romantično? In spet me preganja misel o njem. sram .o tem kdaj drugič al pa nikoli. Pač. ne me spraševat zakaj. in spet se ozrem proti oknu in gleda kako dež zaliva tratico in kako slišiš zvok avtov, ki se vozijo po cesti. švuum kiss .kako lepo je spet slišat ta zvok. ja. zdaj sem. po dolgem času spet ugotovila da sem zeeeelo dobre volje. in zakaj? ker je deež! ;D .res. pozitivno vpliva name. nwm zakaj. ampak vem da ga obožujem. njega pa kaj drugo. nisem rekla da bom pusta to temo? drunken sram .jo že puščam na miru ..zdaj ša sem se zgubla. jooj kaj mi dela sram .čist OUT sem postala sram in ostaal sem pri dežju. jooj kok je lep in te kapljice mavrica .samo wooow lahko rečem kiss .in morm si nardit nek blinkec o dežu sram . ja konc! mislim da sem se preveč zasenjala sram pa ne me spraševat zakaj. no, recimo da lahk vete sram
RADAvasMAMinNISTEedine sram
<33
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Sre Avg 05, 2009 11:53 am

malo bo dolgočasno za brat ker ni smejkotov ampak če vas zanima, berte :) .zanalašč je tak .rvm <
3

ura je zazvonila ob 5.oo .nisem bla prepričana, če bom lahko vstala. ampak sem. še v naslednji sekundi petja budilke sem bila pokonci in že ni več pela. JUTRO teiš. a veš kaj je danes? ja vem, in ne da se mi. nwm če sem res pripravljena. mogla sem bit. in zdaj vem da sem bla in da sem tudi za naprej. Ja, sem. Pripravjena na vse. Zdaj vem..Jutri bom tudi. Šla sem proti oknu, ga zaprla in odpla do konca. Odprla sem še polkne in se zazrla v prelepo, zveže in zaspano jutro. Bilo je hladno in nobene kapljice dežja. Bla vesela pa tudi žalostna. zaprla polkne, še okno ter ga nazaj odprla na kiper. Morala sme se prepričat o vremenu. ni bilo sledi dežja. zvok avtov se ni slišal kot da bi se vozili po lužaš in bi samo slišal šwiig. .jutro je bil lepo. nikjer nigorar. sama. na oknu, in zrem v naravo. Bil je že čas da pospravim posteljo in se zrihtam. 1,2,3 na sebi sem mela obleke in make up, tut parfumček ni manjakal (: .pač to vse mora bit ko Tejš nekam gre ;P .THAT'S ME! .vzela jopco ter v torbico sem pometala mobitel in denarnico ter odvihrala proti kuhinji. zajtrk hitro nardila, še hitreje pojedla, posoda se je že vmila in tudi jas sem bila pripravljena na obisk kopalnice. Tejš je bla 4,5,6 perajt da gre. Še preden sem se zavedla sem se spomnila da potrebujem kluče da bom sploh lahko zaklenla hišo in prišla vanjo, ko pridem domov. Letim v sobo, vzamem gumico za lase, se "peljem" po stopnicah in že jo pakiram v torbico. NIsem pozabla ključev?? Sem že nazaj v sobi, vzamem kluče in se spomnim da bo bolje če odprem okno na "fuuul". Odprem okno na fuul, počasi zaprem vrata sobe in že me vidiš kako so obuvam bele in zamazane čevle. Sliši se zvok ropotanja klučence. Tako. Vrata zakklenjena, jas imam vse in lahko grem. Torbico dam preko ram in sama se podam proti vlakovi postaji. začetek dneva je bi tko lep. nikjer nikogar, sveže in sama sem. nobenga ki bi mi težil. waaaau (: . ko pridem z glavne ceste me vidiš kao gledma koliko je ura. ali bom pravi čas prišla na postajo? ja, bom. (: .opazovala sem oblake. bo dež? nesme bit? in zdaj ti lahko povem, ni ga (še) blo (: .tako lepi so bli. sivi, beli in modri in premikali so se. resnično. opazovala sem svet oblakov in korakala proti postaji. vedno bliže sem bla. in zagledam na tej cestici dva psa. nemškega ovčara in še nekega mini belega (ne poznam teh pasem, se mam kej drugo za učit) in pol bliže si smo. vedno bliže. me bo keri napadel? oh ti ovčarček kok si lep..in prijazen (: .hvala ti. ne boš me (napadel) .tista mala bela žival,ki ji je neki rdečega viselo iz pod glave pa se me je vstrašal .(: :) .ker bik (: :) .pes se me boji. šej je 13. metrov okoli mene .bogi reveš (: (: (: .grem jas kar naprej. spet zrev v obalke in jih gledam. res je lepo zjutraj ob 6ih hoditi po sveže, rahlo mrzli in neprebujeni naravi. vsi (no, skoro-jas že ne ;P) še spijo, jas pa se (moram) sprehajam po M________ .skoraj bom na cugovi (: .spet pogledam na mobitel. mam še čas :) .in grem naprej. pridem do cugove, kupim karto in vidim neko dekle kako sedi in čaka vlak. hahahaha .zadnič sem šla na vlak ob 4eh pa sem bla sama, danes je ura 6 in nisem sama haahaaha .vidim luči, vlak se približuje, izza ovinka priteče gospa, nahitro kupi karto in čaka zadne sekunde da stopi na vlak. izza ovinaka še priteče ves prepoten mladič, pokaže kartico in že čaka da se vkrca na vlak. že sedim. nasproti mojega sedeža pa sedi in luškan fant(ek ;P) .ni me zanimal, ni pravi, ni tisti kerega hočem videt. (to je blo zdaj ne vmesno ;$ ;P)˙.sem na Ptuju. grem taj kamor pač moram :) .vsi grejo v desno smer, a jas spet izjema pa v lev ccc. :) .koliko tovornjakov je četr na sedem že po ceti. vsi nalagajo in vozijo. dostavljajo. iamjo pač veliko dela :) . ne bi si mislila če ne bi videla. že sem tam kjer moram bit. vsedem se na kolesarnico in čakam. razmišlajam kaj bo. kako bo.kaj če bom kaj zaj*****? .vse posod mam misli. pol ure tam sedim in začne me grozno boelt rit. ja, nikor in nikrad (več) vam nepriporočam sedenja na koleranici, razuen če mate vsadke v riti hahahaha :) .malo šale pač ;P .končno pride še moj "sovoznik" .Rok. vozi z mano ;P .sam me ne zanima, ni taq kot bi jas hotla ;D . 1o minut zanjim še pride najin .no pač tisti ki naju ma vožnjo ;D .vse napiše in ono in tretjo in že sedima na skuteru in čebeli in se pelama. prav cool je blo ;D . ni blo strašno kot sem misla. samo sma se vozila pa sami neki zrovani cesti ;S .nwm te. vseposod neki delajo, on pa še naju vozi po tem cccc. ja, sem preživela. pol je bla ura pol 9 ko sem * sma končala z vožnjo. jas, nevedena kaj naj delam grem po trgovinah. v new yorkeru srečam teto in da nisem rabla z avtobusom domov, me je ona pelala. suuuper ;D .kak suuper dan, mam pa vsaj tu srečo, če drugi ne.
zdaj sedim in prsti me že pošteno bolijo od tipkanja tega romama.

<3
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Pet Avg 07, 2009 11:35 pm

spet ne bo smilejev ..

sedla sem na zibelko in se rahlo zazibala ter se zazrla nazaj. v kaminu sem opazovala oranžen ogenj, kako je "lezel" navzgor in kako se je spodaj "obnavljal". črno, oranžno in lepo <3. ogenj je počasi izginjal in že je izza vogala prišel dedek z novimi drvami. NI bilo več tistega čara da bi gledala ogenj. Obrnila sem se naprej, se spet rahlo zazibala in gledala naprej v vozeče se avte po cesti. niso mi bli dolgo zanimivi. spet sem se malo zazibala in pogled usmerila v rože, ki mi niso bile čisto nič lepe, samo da sem jih opazovala in kritizirala. ...
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Pon Avg 10, 2009 12:37 pm

HEEEEEELuuuuu bebes! kiss

1. Tejuu je zeelo dobre vole kiss .še preveč. ne ne. nikoli ni preveč :) .
2. me ne zanima če ma babo, jas uživam svoje življenje (no, kolk uživam ..:/) .TRENUTNO reees <3 :) .ma babao in naj jo ma. jas bom še naprej samo sanjala tak kot sem do zdaj . :) :/ .pač. kaj češ. ljubezen je taka, boli. mogoče se splača, sam nwm no. bom preživela tudi brez njega/LJUBEZNI . bo šlo? .mhm. verjamem da bo. (. .moglo bo (: .rada še ga mama vseeno <3 .tudi tak .in kaj naj če tak mora bit? pa naj bo no ;) .živim naprej.

LOVEEE
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Tor Avg 11, 2009 11:47 pm

Tista čarobna stvarca me je začalara v svet S A N J. .pravim ji L J U B E Z E N. sram
vem, da vete kak to je zato ne bom razlagal agor in dol kak pa kaj. .
Samo eno povem . Zaljubljena sem. Ja. in, kaj zaj? .konec sveta, ker je on daleeeč. zelo daleč. punco ma, in ...
ne. ne bom se predala. grem naprej. hočem ga samo še malo bolše spoznat in pol grem še naprej . ja. res je daleeč. zdi se mi da PREdaleč. sad .žalost me daje. tudi zaradi frendov. sam, tko pač je. Navadla sem se na tako živlenje in tak pač pol že mora bit. Ne morem in Nočem ga spreminjat. Boli, ampak bo že. MOra bit. Upam. Želim. Zahtevam? .on, frendi, jas, music, smeh, jok, objem & RAD/A TE MAM. To mi je najbol pomembno. Ta trenutek. So še druge stvari, ampak so dosti manj pomembne.

še bi pravla pa rajši končam .

Rada ga mam .
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Sre Avg 12, 2009 1:30 pm

uuuf ..

pojedla se 12 ini koščkov čokolade confused .pa nw zakaj no ;P .anjka mi energije? .pa sploh nimam tak rada čokolade, zakaj jo pol že jem? ;P .mi da enegrijo? mozolje? ..aah, mozolji bodo zginli jas pa bom živela naprej (: .ni panike zanje jezik

podolgem času, res dolgem poslušam 7 things. predvidevam da vsi znate kdo to poje zato nem niti pravla cute .

prej pa sem poslušala L O V E S T O R Y. kaj pa drugo ;$ .če pa je zaaakon <3 .zaradi love in vsega ;$ .kaj naj jas? .Love pač ;$ .

rada vas mam!! =**
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Sob Avg 15, 2009 4:04 pm

haay .gilrs :)

danes mo mogli it (men se seveja ni dalo O_o) it k maši O_o .so what? .ker je praznik .beda blo .res .pa sem vseeno preživela.

in zdaj sem še prišla do enega spoznanja ..čisto se ujema z tem verzom al kak pač temu pravite ..

"Fantje so kot WC-ji -
če niso zasedeni, pa so pokvarjeni."

in točno tak je. vsi lušni majo babe, ovi pa so itak zanič Laughing

rada vas mam!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: my dailies *   Today at 4:55 am

Nazaj na vrh Go down

my dailies *
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1