Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjRegistriraj sePrijava

Share | 

Can you help me when I need it? tnx

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
@Rose
I'm woman
I'm woman

Female Število prispevkov : 2514
Gdaj praznuješ: : 14/10/1997
Starost: : 19
Kje živiš: : Vampirska akademija : 3
Registracija : 28/11/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Can you help me when I need it? tnx   Čet Maj 14, 2009 5:07 pm

Tuki pa bom napisala , ko bom rabla kakšno pomoč.

Nazadnje urejal/a *sarchy~friendly vampire* Ned Avg 02, 2009 10:53 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
@Rose
I'm woman
I'm woman

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Can you help me when I need it? tnx   Čet Maj 14, 2009 5:16 pm

Torej...
Mene skrbi, da sem se zaljubla v enega fanta iz drugačnega classa kot jst. uum In my BF"F", mi je danes povedala, da je v njega! Jst pa nwm če ji povedat, da mislim, da sem se zaljubla tut jst v njega, al ne. Ker se mi zdi meni zdaj nepotrebno, ker tko al tko nwm če sm... >< In meni mi tut fuul ni všeč, da mi je ratu on všeč, ker vem, da je že v eno zaljubljen. Sam to zdaj ni važno. Bl važno je, da naj powem moji BF"F"ici, da mi sem se verjetno zaljubla v njega, al ji ne povem! Ker ona rata tko fuul krat žalostna al pa jezna al pa ljubosumna itd. In me skrbi kako bi reagirala, ko bi ji povedala.
HELP PLEASE!!!
Nazaj na vrh Go down
RAWRcookie
Very Important Person

Female Število prispevkov : 463
Gdaj praznuješ: : 27/10/1996
Starost: : 20
Kje živiš: : Kamnik
Tvoj hobi: : hiphop
Registracija : 30/09/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Can you help me when I need it? tnx   Čet Maj 14, 2009 5:21 pm

Aam, upam da lahko tuki pišm Very Happy

Ah to so te prve ljubezni. xD Lahko ji poveš in če je prava frendica ti ne bo zamerla. Pač mata isti okus ane? Če bo pa zamerla (čeprou mislm da ne bo) oz. bo jezna, žalostna, ljubosumna - bo hmal pozabla, tko da pomoje ji lahko poveš. ;D
Nazaj na vrh Go down
@Rose
I'm woman
I'm woman

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Can you help me when I need it? tnx   Čet Maj 14, 2009 5:25 pm

Sarchuu je napisal/a:

Ah to so te prve ljubezni. xD Lahko ji poveš in če je prava frendica ti ne bo zamerla. Pač mata isti okus ane? Če bo pa zamerla (čeprou mislm da ne bo) oz. bo jezna, žalostna, ljubosumna - bo hmal pozabla, tko da pomoje ji lahko poveš. ;D
Hvala, za odgovor in seveda lohk pišeš tle.
Sam jst še zmeri nwm če je res moja prava frendica al ne... Tko da... sad
Nazaj na vrh Go down
RAWRcookie
Very Important Person

Female Število prispevkov : 463
Gdaj praznuješ: : 27/10/1996
Starost: : 20
Kje živiš: : Kamnik
Tvoj hobi: : hiphop
Registracija : 30/09/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Can you help me when I need it? tnx   Čet Maj 14, 2009 5:26 pm

*sarchy~friendly vampire* je napisal/a:
Sarchuu je napisal/a:

Jah pol se pa sploh ne sekiri, če ti bo zamerla.
Nazaj na vrh Go down
@Rose
I'm woman
I'm woman

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Can you help me when I need it? tnx   Čet Maj 14, 2009 7:28 pm

Sarchuu je napisal/a:
Sarchuu je napisal/a:

Jah pol se pa sploh ne sekiri, če ti bo zamerla.
OK tnx. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
.KiiD.
I'm a big girl now
I'm a big girl now

Število prispevkov : 771
Kje živiš: : overTHErainbow
Registracija : 23/02/2009

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Can you help me when I need it? tnx   Čet Maj 14, 2009 8:30 pm

Torej...
Mene skrbi, da sem se zaljubla v enega fanta iz drugačnega classa kot jst. uum In my BF"F", mi je danes povedala, da je v njega! Jst pa nwm če ji povedat, da mislim, da sem se zaljubla tut jst v njega, al ne. Ker se mi zdi meni zdaj nepotrebno, ker tko al tko nwm če sm... >< In meni mi tut fuul ni všeč, da mi je ratu on všeč, ker vem, da je že v eno zaljubljen. Sam to zdaj ni važno. Bl važno je, da naj powem moji BF"F"ici, da mi sem se verjetno zaljubla v njega, al ji ne povem! Ker ona rata tko fuul krat žalostna al pa jezna al pa ljubosumna itd. In me skrbi kako bi reagirala, ko bi ji povedala.
HELP PLEASE!!!

če ni to že dost mem upam d ti bom pomagala če je pa prepozn pa sorii
am js če bi bla na tvojmu mestu bi ji povedala sei mislm d to ni nč tazga če vama je ušeč isti fnt in to, ker onedva nč nimata. če bi tvoja bf in on hudila al pa mutila al kei tazga pol nvem če bi povedala sam zdej te pa mislm d nima za kei skrbet.
če je prava frendica s bo pač sprjaznla d mata isti okus .
Nazaj na vrh Go down
@Rose
I'm woman
I'm woman

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Can you help me when I need it? tnx   Čet Maj 14, 2009 8:32 pm

PiXii. je napisal/a:
Torej...
HELP PLEASE!!!

če ni to že dost mem upam d ti bom pomagala če je pa prepozn pa sorii
am js če bi bla na tvojmu mestu bi ji povedala sei mislm d to ni nč tazga če vama je ušeč isti fnt in to, ker onedva nč nimata. če bi tvoja bf in on hudila al pa mutila al kei tazga pol nvem če bi povedala sam zdej te pa mislm d nima za kei skrbet.
če je prava frendica s bo pač sprjaznla d mata isti okus .
Tnx. Si mi tut ti pomagala.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Can you help me when I need it? tnx   Today at 7:01 am

Nazaj na vrh Go down

Can you help me when I need it? tnx
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1