Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjRegistriraj sePrijava

Share | 

When I sleep.. I think about something...

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
VaniLLa^Ninć
Little Baby
Little Baby

Število prispevkov : 158
Registracija : 03/04/2009

ObjavljaNaslov sporočila: When I sleep.. I think about something...   Ned Apr 05, 2009 2:01 am

Tudi ko spim mislim na kaj.. Vas zanima kaj? Preberite si shy
Nazaj na vrh Go down
VaniLLa^Ninć
Little Baby
Little Baby

Število prispevkov : 158
Registracija : 03/04/2009

ObjavljaNaslov sporočila: Re: When I sleep.. I think about something...   Ned Apr 05, 2009 12:27 pm

Christopherjeva velika ljubezen

Blo je nekako tako... RBD so po koncertu v LJ ostali še v hotelu nekje 3 dni:P in meni je Ucker reko naj grem z njimi... mama je seveda bilo zelo proti in sem ji dobesedo zagrozila da me nebo več nikoli domu če mi nena pusti... In potem smo bli v hotelu… in… in… sma z Politom karte igrala sm ga UNO naučila špilat pa rečt hvala pa seosek:P heh... nakar prije Ucker izpod tuša zavit v brisačo… sede k meni in mi na uho zašepeta češ naj prijem malo z njim... In sma šla v sobo:P mi je reko naj se usedem na posteljo... jezik Jaz pa taka kot sem preverzna sm se vlegla na njo:P in pol je reko naj ga počakam tam ko sem... in on je vzel srajco in kavbojke, ki sem mu jih jaz kupla za darilo in se šel preoblečt:P med tem me je Tjaša klicala ki sem in sem ji prek MMS-a poslala sliko sebe na postelji in ji napisal ležim v postelji svojega dragega! Pa je rekla naj Ponchota pošlem dol… Potem pa sem jo prepričala naj raje gor pride ker sma bivale v istem hotelu le eno nadstropje niže… In je prišla… Pa je bila v dnevnem prostoru z Politom, Ponchom in Mai… Dul pa Any pa sta se v kopalnici urejali… jaz pa sem bla še vedno v sobi na postelji!... pa je Ucker nazaj prišo in se vrgo na posteljo tak da je ležal čisto zraven mene… in potem… vse je bilo še bolj in vedno bolj napeto… v sobi je blo vse tiho, luči so se ugasnile le sonce je sijalo naravnost v posteljo.. Žarki so me greli po mojih že tako ali tako zmrznjenih nogah, ki sem jih kazala izpod minice… Ucker mi je z svojimi mehkimi prsti odpel gumbe na srajici tako da se je videl moj belo-rdeči kitty moderček… Vso telo mi je drhtelo.. Želela sem si ga…, da me toplo objame in poljubi…Nakar je tišino le razbil Ucker ter odprl usta in rekel nekaj takega: “Veš ko sem te videl na odru mi je postal jasno da sem se zaljubil! Čeprav si tolko let mlajša od mene… Nina bi poslala moje dekle???” Vse je bilo napeto, tiho… Jaz sem seveda drhtela od glave do pet… zamislila sem se ne da bi kaj rekla… Potem pa je kot po tekočem traku iz mojih ust slišal ali pa tudi ne to: ”Kaj misliš resno al se samo norčuješ iz mene?” Pa me je le pogledal… Občutek sem imela da se v sobi temni kot da bi neko počasi spuščal rolete… Spominila sem se koncerta in zaoderja… Še bolj sem si želela da me objame! Ne bi ga več spustila pa če bi zato morala ubijati! Napetost je naraščala imela sem občutek da se mi približuje zaprla sem oči in…. in… In potem se je zgodilo… v ustih sem začutila nekaj slinastega (blek, vendar mi je bilo všeč) bil je verjetno njegov jezik:P… Dišal je po novi ustni vodici D&G… (Mislim Ucker ne jezik jezik)… počasi sem dvignila svoje ročice in jih položila v njegove…. z poljubom sem mu dokazala da ga ljubim… Ni mi bilo treba potrditi vedel je da je to moj odgovor! Nakar naju je med poljubljanjem zmotila Tjaša in povedala sva ji veselo novice ! Nina Golub ima fanta slavnega pevca skupine RBD Christopherja Aleksadra Luisa Castillas von Uckermann! Zaželela nama se srečo potem je v sobo stopil Poncho v objemu Any in Dul in sporoči da se odpravljamo na interviju. Vstala sem iz postelji si nazaj zapela srajico in si popravila minico. Stopala sem počasi še enkrat sem se ozrla v posteljo kjer je še vedno ležal Ucker brez srajice… (Čeprav niti sama nevem kdaj jo je uspel sleši:P)… ozračje se je že malo pomirilo. Ucker me je prijel za rok (v drugi roki je imel srajico, ki so jo je že nasledni trenutek oblekel nazaj) in skupaj sva odšla v dnevni prostor. Seveda sva bila že urejena in sva čakala še vse ostale. Sedela sva drug drugemu nasproti in se le gledala. Stopila sem se v njegovih očeh, njegov pogled je bil tako topel nasmeh pa mi je dajal varnost! Mai je pritekla iz kopalnice in z brisač ovito okoli telesa stekla v sobo če se nebi spotaknila ob omarico je sploh nebi videla. Še vedno nisem mogla verjeti svojim očem res je bil Ucker… Poskusila sem vstati a so se mi zašibila kolena in sem preku majhne klubske mizice padla Uckerju v naročje… Položil me je na varno (na kaučjezik)… Vstal in odšel v kuhinjo… iz druge spalnice je prišla Tjaša v Ponchotovem objemu in sem že vedela koliko je ura tudi njej se je življenje začelo spreminjati… Sedla sta na kauč in se v moji pristotnosti strastno poljubila… Ko sta me pogledala sem se le nasmehnila (Vesela sem bla za Tjašo saj sem vedela, da so to njene sanje:P)… Iz kuhinje se je vrnil Ucker, ki je verjetno slišal naš pogovor in iz tega izbral da sta tudi Poncho in Tjaša postal par…Prinesel je osem kozarcev in steklenico drage penine… Razdelil nam je kozarce in poklical Polita, Dul, Mai in Any … Posedli smo se na kauče in čeprav se nam je že malo mudilo je Ucker počasi nalil vsakemu poln kozarec… Nazdravili smo… Ko sem z kozarcem trknila ob Tjašin kozarec sem ji pomežiknila vedela je kaj to pomeni (SREČNA SEM:P)…. Ucker je sedel zraven mene (SEVEDA!)… Pogledal me je in prekrižala sva roki v kateri sva držala kozarce kot to počnejo mladoporočenci in pila… Nasmehnila sem se mu in vrnil mi je nasmeh…. Zadrhtela sem… Približala sma se en drugemu in se vnovič prav tako strastno kot prvič poljubila priznala sem mu da je bil tisto prej moj prvi poljubi in v šali je dejal da me še ma dosti za naučil… Nasmejali smo se… Zazvonil je telefon in priden Polito se je javil.. Še jaz sem sližala ko jih je jezen menedžer nadiral ker zamujajo… Dul me je potegnila za rokav skupaj z njo, Any in Mai v spalnico… Dul je odprla svojo omaro in iz nje potegnila elegantno obleko modre barve! Takoj mi je bila všeč podarila mi jo je in rekla naj se skočim v kopalnico preoblečt… Vsa vesela sem stekla v kopalnico, ki je bila na hodniku (namesto da bi zavila v tisto v sobi… nervoza pač!)… Hitro sem si nadela obleko in ko sem že držala za kljuko ugotovila da sem jo oblekla narobe :S... Obrnila sem jo in jo ponovno oblekla… Popravla sem si lase in stopila iz kopalnice (v nervozi nisem opazila, da sem pri tem z vrati ruknila Poncha:P)… Stopala sem počasi po dolgem hodniku in vedela da za vogalom sedi Ucker… Le kaj bo rekel??:S… v zraku je postal neznosno napeto!... Z nasmehom sem stopila iz za vogala in Ucker je kar zastal… Gledal me je kot da sem nevem kak lepa… Iz spalnice se je slišal šepet… odprla sem vrat in Any, Dul in Mai so kar obstale (tudi one:S)… Začelo so mi deliti lepe komplimente (baje sem bila božanska, čudovita in nevem kaj še vse… jezik) če one tak reče potem pa more bit tak ne?? Any je iz škatle potegnila zlate špičake z gromozansko peto… le zastrmela sem :S (kak bom sploh v tem hodila… Jesus Maria ne!) K sreči so mi bili prav… Sedla sem na posteljo in si jih nadela… Med tem sta mi Dul in Mai urejali pričesko… (vstavili sta mi podalške, mi zlikali lase nakoncu pa dodali še zlat taken obroč).. Ko sem se pogledala v ogledalo sem bila videti čutovilo … še sama sebi sem se čudila!... Iz dnevnega postora se je slišal Politov močan glas da je že čas… da se že zelo mudi… Počasi sem odšla iz spalnice… Pred vrati me je čakal Ucker… Prijel me je za roko in ponosno z dvignjeno glavo sva odšla proti dvigalu za nama so šli pa še vsi ostali med njimi tudi do ušes nasmejana Tjaša!... V predverje hotela smo se peljali z dvigalom… pred hotelom gnetla množica ljudi bilo jih je okoli 600 ali 700 … nevem natančno… nisem se ozirala ponosno sem stopicala in pazila da mi ne spodrsne… vse okoli dveh limuzin, ki sta nas čakal so stali fotografi in novinarji, ki so želeli takšne in drugačne novice.. Mislim da sem vsem odgovorila le z nasmehom… pozirala nisem ker se je mudilo... Sedli smo v limuzini, ki sta nas čakali… v eno smo sedli jaz, Ucker, Tjaša in Poncho… v … drugo pa Mai, Any, Dul in Polito! Bila sem cela nervozna saj bom prvič sodelovala v intervjuju in me je strah da bom kaj polomila… ves čas sem samo govorila, govorila in govorila kot je v moji navadi)… Nakar me je Ucker le pomiril z dolgim poljubom… Prispeli smo… okoli limuzine se je gnetlo vedno več najstnic in najstnikov, ki so želeli videti svoje idole… najprej je na eni strain iz limuzine stopil Poncho in prijel Tjašo za roko … nakar je ven stopil še Ucker in prijel za roko mene… Stopila sem iz limuzine kot gospa… Ucker me je prijel pod roko in skupaj sva odšla po tistih :S mučnih stopnicah :S proti novinarski hiši… Najstice so kričale… in… stegovale roke proti nam! Strah me je bilo… a vendar sem se ob Uckerju počutila zelo varno… preden smo vstopili… se je ozračje še bolj naelektrilo… že tako ali tako sem morala paziti kako stopicam saj me je gledalo občinstvo… Najstnice so kar drhtele da bi bile na mojem mestu (kot jaz še včeraj:S).. Ucker se je ustavil in prav tako tudi jaz… Fotoaparati so kar bliskali in bliskali… nenehno… bila sem prav v zadregi saj nisem vedela kaj bo sedaj… Obrnil se je proti meni… tako da sva si gledal naravnost v oči… (čeprav sem bila malo manjša od njega:P) Poljubil me je na čelo… Nasmehnila sem se in … množica je postal še bolj glasna… razbrala sem da vzklikajo beso… kar po špansko pomeni poljub.. najprej je Ucker kimal da ne….nato ga je le Poncho vspodbudil, ko je poljubil Tjašo… Ucker se je le opogumil… Srce mi je razbijalo kot noro… Stopil je korak proti meni da sva si bila čisto…čisto…čisto blizu… in se vnovič čisto počasi dotaknil najprej mojih ustnic… nato pa je poljub postaljal vedno bol vroč… (opazila sem da ima najraje FRANCOZA:P (mislim kot poljub:P))… Nakar so k nam pristopili varnostniki in naju z Tjašo hoteli odvleči vstran… Ucker se je postavil pred mene in Tjašo nakar mu je sledil še Poncho in vranostnikom sta razložila zakaj se gre… Z nasmehom na ustih in iskicami v očeh smo stopili v stavbo… nakar sem se na žalost prebudila in spoznala da so to bile samo sanje! :’(

Nazaj na vrh Go down

When I sleep.. I think about something...
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1