Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjRegistriraj sePrijava

Share | 

Dnevnik.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica

Female Število prispevkov : 2943
Gdaj praznuješ: : 23/08/1996
Starost: : 20
Kje živiš: : wonderland :)
Tvoj hobi: : jahanje,rokomet,hanging out.
Registracija : 04/07/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Dnevnik.   Pet Feb 27, 2009 8:35 pm

Moj dnevnik.

ne brat, boljš ti bo Very Happy

PEACE,LOVE AND HAPPINESS! ☮ ♥ (:

Every girl should use what Mother Nature gave her before Father Time takes it away.

Nazadnje urejal/a iwii xD Sre Maj 20, 2009 5:02 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik.   Pet Feb 27, 2009 8:43 pm

27.2.2009
Danes se ni dogajal nič zanimivega,razn pogovori z katjo to pa je itaaq special xD.don't touch
Am..bla sem zunaj z bejbiko.Mah same ideje ki niso za vaše brihtne glavice. xDma..đouk
Ma..danes so skor usi kt usekani za smeh,cel dan se režijo kot bedaki(nekateri).butli Rolling Eyes
Mja..odpraulam se rebelde gledat pol pa prijem nazaj tukej k vam.pridni bote. :cmook:
Poljubčki.. cry :cmook:

Every girl should use what Mother Nature gave her before Father Time takes it away.
Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik.   Ned Mar 01, 2009 11:11 pm

1.3.2009
Popolnoma me je obsedel, vsaki dan bolj obožujem. Twilight
Berem že drugo knjigo, prva me je že čisto obsedla kaj pa še druga?
Komaj čakam da pridem do 4 dela torej Breaking Dawn-a ker ej baje najboljši in že hitim brat vse ostale ki jih še rabim prebrat kiss Tole se še ni zgodil da me je nekaj tk obsedlo, razn RBD-ja to pa je že druga zgodba. <3 Am..mam tud novi podpis I love it kiss
Premišljam či bi jutri šla naročit Eclipse v slovenščini? Am nakladam ja.. Basketball
Odpravljam se brat NM tko da:...

Kisses and the biggest hugs.

Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik.   Pon Mar 02, 2009 4:27 pm

2.3.2009

Morem,morem pisat vam. Danes je en dan od najboljših.Čist sm usekana(dobesedno) xD
Torej danes smo meli 5 ur..aleluja in pač, se dobimo in mi tri jagoda&vanilia&čokoladica gremo mal po šoli pa smo ble čist nore, pol pa gremo u trgovino pol pa začneta unedve spraševat či lahko kr uzamemo sladoled pa da nič ne plačat ne rabmo(prodajalca spraševale) pol pa pa se tam kregajo z njim zka pa ne..pa itd. pol pa so nehale pa gremo mi pa si useen kuple sladoled, sam smo hotle z okusom jagode&vanilije&čokolade zram pa nismo mele dovolj dnarja..xD pol pa čisti sladoled jemo kr je itaq biu tak mali pa se tak režmo kod usekane. Pol se nena spomnim ker sm baje padla na tla in doživela kap..xD hh..pol je čokoladica morla it na Pevsko pa smo ostale mi boge same.. ): hm pol pride na vrsto terorziranje..hh pou šole smo spraule ob pamet..pa tud to zmisle DON'T COPY :

Jz sm mali pingvinček,jz sm mali pingvinček
ime pa mi je slinček(rablo bi bit pizdek sam..smo zamenjal)..

hehe..še je blo velik scen k sm jih spustla sam je public sikret hihi

P.s. zmislil smo si ples pa musko zram..xD na temo čokoladica xD
Misel dneva: Zrolal mi se je jeeej..jeeeji..xD čokoladica&jagoda loveuthemost<3

Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik.   Ned Mar 22, 2009 6:34 pm

Psja...again me. Trenutno nič pametnega ne DOGAJA (mi) se. Laughing
Ok..Barbie wants to be me, or I want to be Barbie? NOT. Barbie wants to be me, but NO WAY. Pol pa še prilepim sliko te kradljivke Barbie. Torej, en nasvet za tiste ki nemorejozdržatbrezmuske, Good Charlotte ima zakon muske, zato sm pa jz čistobsedenaznjimi. Ajde..papa Barbike al vampirke.whatever kiss

Barbie:

NE kradi. Very Happy

Papa, BIIIIG KISS TO ALL

Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik.   Pet Apr 10, 2009 11:08 pm

morem mal pisat, sm vas zapustila ande??
jaja
dans bla vni, čpru mam temperaturo 38,2. ddddd hate it
jz pa leja sma ble na trampolinu. pač dogaja nam se pa smo tam skakle zram frocu. hehe
pol je blo tečno, pa grema midve v trgovino pa tam majo ene hude očale pa sprobavama,
pa jz vzamem ful fobe pač u kabino..pa me glejajo sam..tam ej..pa pol leja misla zaprt pa se ni dalo..pa skor vrata al kaj že to zlamala..pa si kupma one balončke k pihaš notrj..se razumete ne?pa pihama tam v picerji..xD pa grema nazj na trampolinček, pa pridejo enitipi..pač pa začne en ofijrat z nami..sej je biu lušn pač jz ga poznam tkj na videjz, sam..nas začne neki spraševat, pa ga smo neki napizdle, pa je biu pol neki jezn name pa rejče: 'Te bom Irisjki tolžo..' (moja sestrična pač, k jo pozna..xD) pol pa jz nemu nazaj 'hihi, njej pa že, te bo odjebla'. Nejca, vidla..ga že ful doug nism..blo zakon z njm..<3
zej pa ležim tuki v totalnem bedi, pa čakam da me mine..XD
fuck u,mobi k nočeš slike nalagat.

Kiss, You know I love u? <33

upam da prije na msn.<333

Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik.   Tor Apr 28, 2009 4:14 pm

STORY ABOUT BUBIKA && BUBEK.
Vse se zgodilo danes. =) pač nas še zmeri drži 'sexič mania' in pač dans ma sarč brzdej(Happy Birthday čikitita<3) pa je dubla enga lepega, fatalnega dogija Šnopsi Laughing in pač me bebike dobimo idejo da si bomo kuple bubeke Laughing in pač sarč enga za brzdej, jz ot leje za bwz, leja pa ot mene za bwz, lily pa opico prnesla Laughing in pol pač mi njih po šoli v sprehod pa to vsak eno rokico hihi
juh..uglaunem bubika je rozek, bubek-'bubi' pa oranžni Laughing modri je junior (jutri), opica pa mešanca Laughing
ajd happy zoo family Like a Star @ heaven Laughing
tale post pa je bil čist mimo k nima veze z ničem comp.. Rolling Eyes

Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik.   Sob Maj 09, 2009 7:23 pm

OT VČERE
Ah..no, pač včere je še blo kr zanimivo. Šola beda kt zmeri pa še sonce peklo za crknit..(:
jah..edino žužike so nas napadle mi pa u boj proti njih.. ŽUŽIKE VS IWI && LILY
am..po šoli poklčem jz lexi da vržema mal na koš..seveda (: in mi še to lepo špilamo z mojim bratrancom by the way.. pač porculanasta jz..spet mogla naredit neki..žoga neki fsekala v moj prst..i zdj je ceu modr in natečen..ati wanna be kirurg spet meni svoja predavanja..in zaklučo je da je maybe zlomljen.
Spet v ponedelek okupirat celo terapijo z svojimi nekak pogostimi rengenami. Uglaunem beda, zdej crkavlem zram kompa..z k Cascado in njenimi bednimi muzikami..na kako se jz spuščam? še mal..pa bom keske pa čajček pila omajgad. Toreej..beda zdej nit nemorm nič delat, na koš metat kj pa da bi slučajno šla kj pametnega delat fala bohu da lahka pišem kulj..xD Aja..včeri sm MOGLA it na ligo..pač ne zasrjla vse z prstom..pa še lexi ni šla,tica tut ne,sarč pa še manj..:S omajgad drugi petek je liga naša..xD komej čakam..in včeri dokler usi na ligi msn itak pou prazn facebook pa to..jz lepo cela obupana.. doma . Aja..pa dons mi prišlo na kvizu 101% retard kao..da če grem psihijatru tud tistmu psihijatru bi rabo psihijatr.. Rolling Eyes omajgad Moja največja želja pa je; V hrvaški poplezat na omaro in kričat; Tukaj je Slovenija! Laughing okeeeeej...uživite kr jz dans še nebom glih..(:
kisses and hugs

Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik.   Čet Maj 21, 2009 3:27 pm

Z zvoki in zvonjavo muzik iz albumov The Offspring.
Zdej so me že Green day mal razočaral ej, glih k vem ot vseh muzik na pamet besedila zdej so mi že dolgčasne, but Peacemaker always in my heart. Tale tedn sm bla pridna nemore noben rečt da ne, spremenila sem zvonjavo na telefonu,po partisu vse prelaufala sam ze eno muziko,komp si mal zrihtala pa očistla ot virusou pa tega..no zdejle mi se zdi da je to vse
sm bla pridna anede? bravo me! vroče je -.- ampak..še mi zmeri gre super, kot po maslu xD (al kak se reče? shy ) Tale moj dnevnik je dolgčas, und guess what, ej pozab rdeči
Pa dokler čakam da mi se nekej uploada, še malo nakladanja..uf..ja tole sm rekla da morem nekam zapisat..pa sarč your wish is come true. ''Blablablacblala'' zdej pa si najdi jezn
Moja zvonjava je trenutno tole; i'm proud

http://rapidshare.com/files/235569152/Your_Phone_Is_Ringin.mp3.html

Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik.   Pon Jun 15, 2009 11:33 pm

awww' dan ki more bit nekje zapisan!
torej, danes je use šlo od minute do minute. prvo sm preletela vse trgovine city centra in okolice..na koncu pa je v vrečkah pristvalo par majčk looney tunesa in še nekaj barvnih, kopalke,spodnje perilo, in my fav; nova ogrlica z več priveskami..mavrica(oblački z uskae strani),sladoled,srček,zvezdice modre,zvezdica rumena, in uhani(mali) zvezdice ki se smejhlajo,bunkice srebrne,in plavi medvedek z marvico..=) ah..pol pa še en brzdej obavla...kje je blo veeeeeeliko naslikavanja,nasilja pa to =)
pol pa še prisilni sprehod dolg okoli 100 m? hihi..boli me use od hoje in usega..tko da se bom odpravla spat že uro dve..=) še slike prilepim pa je ok anede? Very Happy

EDITTTTT**
pozabla povedat z saričko smo si kuple wayfarerke(očale thiss ). jz violčne ona pa bele z violčnim robom mavrica

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevnik.   Today at 4:56 am

Nazaj na vrh Go down

Dnevnik.
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1