Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjRegistriraj sePrijava

Share | 

Look who's tlaking.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Mino
I'm a big girl now
I'm a big girl now

Female Število prispevkov : 666
Gdaj praznuješ: : 16/08/1996
Starost: : 20
Kje živiš: : Sunnydale
Tvoj hobi: : -.-
Registracija : 20/11/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Look who's tlaking.   Ned Jan 04, 2009 10:01 pm

Moj blog, dnevnik kurkol temu že pravte. Pisala bom čit vsakdanje stvari, tako da se boste kar malo naveličale
Nazaj na vrh Go down
http://sl.netlog.com/MrsEdith
Mino
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Look who's tlaking.   Ned Jan 04, 2009 10:31 pm

Back to school

Torej, bom kar začela in sicer, zakaj mora bit jutr šola? Pa še sprašujejo, res je, da mamo veliko več počitnic kot so jih mel učasih, ampak je zato težje. Gledam prvošolčke so vsi še tako majhni, da bi jih narjraje odpeljela v vrtec, devetletka je drek, dobesedno v mali šoli so nas lepo pripravljal na šolo, zdaj pa pošljejo nekateri že 5-letnega otroka v šolo. Mislm malo sem ponosna in vesela, da sem bila zadnja generacija osemletke, ki je pomoje veliko boljša. Amapk res ne morem nč spremnit sama tak, da who's with me? xD. Torej jutr o šoli hmmm, hja L. fasou jih boš če mi boš težil in me tožu krivega, pa ti nisem nč kriva. Amapk okej nwm kaj se tok obremenjuje z tem, da sta ga dve sošloki narisali na tablo kot emota, on pa nadere mene in eno od niju, druge si po mojem ne upa, ampak ne zato, da se je boji al pa kej pač tak. Pustmo zdej dece zame so zadnje cajte usi pedri(ne da mam kej proti gejem ampak tak). Počitnc je konc spet šola težka bo res, ker sem se tok navadla pa glih dons sm skor do 9ih spala, ponavad se ob 7mih zbudim, tut med počitncami. Jaj, tak pride, hehe. Mislm res se mogoče veselim vidt moj kals, k je itak zakon in to ampak testi, spraševanja. Z frendico se menva kak bo use v šoli, čist bed tako pač je. Torej vas še obvestim.

Podpisana in Pooblaščena:
Mino x3
Nazaj na vrh Go down
Mino
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Look who's tlaking.   Pon Jan 05, 2009 4:23 pm

Kaj le?

Torej, danes prvi dan šole v letu. Uprašana sem bila glasbo in sem dobla 5. Morm rečt, da je glasba zdele trenutno, kot zgodovina, ki pa je veliko boljša vseeno. L. se ni nč pizdu, prov lepo se je z Dipsi menu, kot da bi jo osvaju med in to med glasbo. Vem da me bo ubila ko bo tole prebrala ampak sori tko se mi je zdel. Sicer pa me je klicala Ninja in začela o tem kak so jo eni devetarji na Netlogu prepoznal med njimi je bil tisti M.T., ki ji je bil včasih luškan in eden, ki ji je zdaj, nimam pojma kako mu je ime, ker ga ni še nikol poimenovala in dvomim, da ve kako mu je ime. Ampak kaj se to mene tiče sploh vam ne bi smela tega razlagat ampak saj, Ninja itak ni redna obiskovalka forumov saj sva jo z Dipsi iz enega, ki ga je naredila Dipsi dol vrgle, ker ni nič pisala, zdaj špila samo te preklete simse. M.D. je pri angleščini nekaj o simsih govoru, da je neki "blow up", nimam pojma kaj, ker govori tako nerazločno, pa ko je pri omarcah pred poukom se preobuval sva se z Dpisi smejale ena drugi, nimam pojma zakaj. Torej nardila nalogo zdaj sem na temu forumu in na AMG[Forum by Dipsi], pa malo iščem texture in brushe, moram rečt, da se je kinderBUENOblack.^^, res potrudila, ker jih je dala res veliko. kiss

Podpisana in Pooblaščena:
Mino x3
Nazaj na vrh Go down
Mino
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Look who's tlaking.   Sob Jan 10, 2009 2:24 pm

Here we go again

Oki, doki arti, čoki. "Monikaaaaaa, kosiloooo, je zavpil bratec. Torej, ko pojem napišem kar sem pač hotela, mmm, lazanja. To je urejeno. Ful sem se najedla. Torej, cel dan visim na nastajajočem RPG, forumu pri katerem mi pomaga Ribbon. iz AT. Nama kar lepo uspeva, moram rečt, brez njene pomoči sploh ne bi šlo. Ko bo narejen vam bom dala lik, u bisvu opsi, al kukerkol. Torej danes sem tako lena, pa vesela čisto use v bistvu. Ne da se mi kej velik pisat tak, da ne me obsojat ne? Me zanima če bi se lahko s kako frendico dubile, ker se že zelo dolgo nismo. Torej, zapuščam vas, bom kliknla edit in še kaj povedala.^^
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Look who's tlaking.   Today at 2:12 am

Nazaj na vrh Go down

Look who's tlaking.
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1