Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjRegistriraj sePrijava

Share | 

Who the hell?

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Mino
I'm a big girl now
I'm a big girl now

Female Število prispevkov : 666
Gdaj praznuješ: : 16/08/1996
Starost: : 20
Kje živiš: : Sunnydale
Tvoj hobi: : -.-
Registracija : 20/11/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Who the hell?   Ned Jan 04, 2009 10:00 pm

Naslov itak kdo za vraga sem jazt? Preber pa boš zvedla hehe

Prvo kot prvo, ime mi je Monika ni kej posebno ime ampak okej, lahko me kličete Mino, Moni, Miki Miška, Monoč pa če se še kej spomnte ne? Rodila sem se 16. avgusta 1996 ob 18:02, res lepo a ne? Torej mam kar veliko familijo grenim življenje komur mi paše grenit in ne prenesm da kdo žali moje prjatle, žalte lahko mene, ker me res drek briga kaj si mislte o men, a moje frende puste pr mer, razumeš.^^? Muzika je edina droga[hehe] in tko bo tut ostal, poslušam rock, zdej raziskujem punk tak da javte se. Res ne maram RBD, TH, Avril Lavigne, HSM, Jonas Brothers, Miley Cryus ipd., nimam nič proti fanom ampak pač taka sem. Večinoma brerem in sem za compom na msn-ju seveda, rada pa itak poslušam musko in se družim s frendi. Ne maram ljudi, ki solijo pamet in misljo da so ne vem kak posebni, rastisti pazte se me, če noste krzno vas pretepem. Rada pa mam ljudi, ki so več al manj optimisti, res ti stojijo ob strani in še kaj. Pravjo, da sem smešna, nora, v gavnem čudna, lahko jim vrjamete lahko pa tut ne, prepuščam vam. Res se mi ne da pisat o men, ker pač nimam dost za povedat, mogoče bom frendico prepričala, da napiše kej zame. Upraši, ne jem ljudi.^^
Nazaj na vrh Go down
http://sl.netlog.com/MrsEdith

Who the hell?
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1