Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjRegistriraj sePrijava

Share | 

Kdo pa sem jaz?

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Labello
I'm turning into a woman
I'm turning into a woman

Female Število prispevkov : 1074
Gdaj praznuješ: : 18/03/1995
Starost: : 21
Kje živiš: : Wonderland
Tvoj hobi: : Reading fairytales.^^
Registracija : 25/07/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Kdo pa sem jaz?   Sob Jan 03, 2009 11:38 pm

No, jst sem pa zlo glasna oseba, ki se kliče Eva. Ljubi vzdevek piratka. kiss Frendi jo kličejo Exič, Evč...
Ta oseba je trenutno stara 13 let, skoraj 14. Rojena je leta 1995. Hodi v 8.b class. Obsedena je z Pirati s Karibov in Johnnyjem Deppom. Her dreams--->Johnnyja Deppa videt u živo! Njen naj film so PIRATI S KARIBOV. Nora je na Johnnyja Deppa--->naj igrauc in vzornik. Ljubi hip hop. Zelooo veliko sanjari! lala Njena naj igrauka pa je Keira Knightely. Všeč ji je tut film Honey, v njem je tut hip hop! Very Happy Ta osebica gleda serijo Hannah Montana... Doma ima mačko Keiro in mačka Filija. Ljubi ples in petje. Slovenske muske ne mara preveč! Rada ma črno barvo. V prostem času rada bere, sedi pred TV, tipka po rač. tipkovnici itd. Doma ima sestro Urško--->mlajša.
Ne posluša RBD, TH al pa kej tazdga! Telenovel ne gleda... Je s Koroške. Živi blizu Drave, v ******* ob Dravi.
Rada ART-a. Ne mara ljudi, ki se prilizujejo, majo za nekaj kar v resnici niso... Njena naj žival sta konj in jaguar.
Love?-->Nej bo skrivnost, u glavnem ni resničn oseba! sram Naj pesem? He´s pirate... rada se tudi predaja klasiki!
Vsi filmi od Johnnyja Deppa rulajo! Šole ne mara! Naj predmet u sql? Mogoč zgodovina... Tko kot naj predmet pa so ji DVD-ji Pirati s Karibov in parfum Pirati s Karibov... Ko je bla mala je mela tut zlate ribice... No, neki malega, če te kaj zanima sam praši in dobiš odgovor(verjetno!).
Nazaj na vrh Go down

Kdo pa sem jaz?
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1