Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjRegistriraj sePrijava

Share | 

Dneunik.^^

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Mino
I'm a big girl now
I'm a big girl now

Female Število prispevkov : 666
Gdaj praznuješ: : 16/08/1996
Starost: : 20
Kje živiš: : Sunnydale
Tvoj hobi: : -.-
Registracija : 20/11/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Dneunik.^^   Čet Dec 04, 2008 9:30 pm

Moj dnevnik...Večinoma opisuje kaj se mi je kej zgodil pa to xD
Nazaj na vrh Go down
http://sl.netlog.com/MrsEdith
Mino
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: Tale forum   Čet Dec 04, 2008 9:37 pm

Men se ta forum čist dopade ampak sm vidla v veliko temah,da foruma ne obiskuje veliko članov.To se mi zdi zeloo žalostno še posebi zato,ker sem se na forum komaj prijavila ampak mi je ful ušeč.Res bi ga blo škoda tako,da ga bom oglaševala na Umkotu mogoče tut na Netlogu!V glavnem We need :affraid:!
Torej začenja se moj pohod na teme v tem forumu in gromozasnko super mega oglaševanje!
Torej grem napadat
Čaww!
Nazaj na vrh Go down
Mino
I'm a big girl now
I'm a big girl now

ObjavljaNaslov sporočila: MiauxD   Pet Dec 05, 2008 5:57 pm

Don't ask abaout the title,do you need to understand it?

Petek,5.dec.08
Gremo u lajf!Okej zresnimo se...Dones ni res nč posebnga blo razn to,da smo se pr vajah[Za Pekarno Miš Maš nastopal smo prejšn let 2x al pa 3x zdej bomo za otroke učitlov]ful režal.Mislm čist hudo je blo resno,pa še namest mate smo mel k je šica šla na nek izlet[Break a leg].Pa španščina[suxxxx] nm je odpadla.Zdej se sprašujete[al pa tut ne >.<]zakaj sem se prjavla na španščino če mi ni ušeč.Za forooooo xP in mi je žou,rajš bi na nemščino hodla kukr pa na tiste bedne...xP
Ah sej,Life is life nanananannana xD
Drgač pa morm spravt svojo leno rit pisat zgodbo,da jo bote lahka brale ne?Use mam u zvesku napisan...Sam na kompjutr morm dt...A ni kompjutr tok dobra beseda?Je.whaa čist huda ideja msn ime kompjutr!Ja in če sm velik na msn-ju?Sicer je sam ena gor pa še z njo se ne menma tko d...Moj maček Muri leži na moji postli in gleda moje prste,ki "skačejo" po tipkovnici.Ne morte si predstavlat kako se raznežim ob tem mačku.Mačke so pa ja najbolj elegantne in lene živali xD.No saj kdo pa ni len?
Jazt sem še posebi ob takih deževnih dnevih,pa še dežek slišim,ki pada po mojih strešnih okinh.U resnic ne maram dežja,ker ko sm mela prvič to sobo s tem oknom me je dež motil,tako,da sva z bratcem hodila spat dol na kavč,ki je[na srečo] raztegljiv,al kakorkol se temu že reče.Zdaj sem se že navadila,da dež trka po konih in se mi zlobno smeji,ko spim.Moj bratec pa ne,na žalost...Ga bo že minilo,upam usaj.
Sicer ne vrjamem,da je moj dnevnik zelo zanimiv,ampak če vam kaj ne paše,obstaja pušcica nazaj.^^
Miklavž!Zlato pravilo v zvezi z parkli:Noge so zato,da se z njimi brca. xD
Sploh nisn verna pa nej bi iz te katoliške vere pršl Miklavž.Okej sm bla verna ampak mi je pustal kr neki k h maš itq nismo nč hodil pa verouk mi je dol visel xD.Tako se je končalo moje verstvo.
Pa naj mi še kdo reče,da ne moreš nehat verovat.Če se bo moj dec hotu cerkveno poročit ga bom poslala nekam,čeprov ne bo lahko in tega se zavedam.Sploh pa ka razmišlam o decih?Mlada in free sem! w00t!
!Colors!

DosT bo.^^
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dneunik.^^   Today at 4:54 am

Nazaj na vrh Go down

Dneunik.^^
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1