Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjRegistriraj sePrijava

Share | 

Moj dnevnik

Go down 
AvtorSporočilo
Hanna
Starting
Starting

Število prispevkov : 68
Registracija : 29/11/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Moj dnevnik   Sre Dec 03, 2008 6:16 pm

Moj dnevnik, ki bo opisoval kaj se mi je kakšen dan zgodilo
Nazaj na vrh Go down
Hanna
Starting
Starting

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Pet Dec 05, 2008 8:24 pm

No dans je bil kar zanimiv dan. Prvo uro smo imeli biologijo in men je padlo na misel zelo zanimivo vprašanje. Ali so lahko živali homoseksualci? Seveda to vprašam učiteljico, ki je začela razmišljat in razmišljat, Ravno ko zvoni reče Mogoče pa bom pogledala. Potem smo imeli matematiko in sem celo uro prespala. Nato glasbo kjer smo gledali film 😕 😕 . Potem še slova še en film in to Cvetje v jeseni bruham bruham . Potem pa še likovna kjer smo risal kiss . Pol pa konc. In mi smo se tm v avli zajebaval in plesal kao užičko kolo in so ns vsi gledal. Potem smo šli na coffe. Js pa sm ostala brez dežnika ker mi ga je en moj frend vzel. In še obeti za vikend: učenje fizike, učenje kemije, učenje geografije, učenje angleščine in šoping pa kino z mojo frendo in enim k je vame sram
Nazaj na vrh Go down
Hanna
Starting
Starting

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Ned Dec 14, 2008 8:06 pm

Oki v soboto je bilo carsko. Celo ugotvila sem da je Anže( un k je vame) čist oki. No kupu mi je karto plaču kokice in kokakolo. Pol smo šli še v vodafon areno in me je nauču mal bowling igrt. Pa smo se tm zajebaval pa šli flašo resnic. No comment. Sm dubla take da sm ga mogla kušnt al pa enmu vodo sunt. In sem mu jo. Hehe kaj jegledu. Danes sem se učila gefo k sm jutr vprašan in sm si vse deloma zapomnila. Pa še full veli daril sm od sošolcev dubla za božič.
Nazaj na vrh Go down
Hanna
Starting
Starting

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   Tor Dec 23, 2008 11:29 pm

Ah jutr mamo en bedn dal v šoli k plešemo. In polovice klasa ne bo. Mal sm bolna k mogoč majčken preveč jokam ob videih zadnjega koncerta RBD. Aja drgač sm pa in kiss kiss kiss kiss . Jaaaa Anže je moj novi fnt. Tak da sem še odsotna od sveta. Drgač sm anglo 2 pisala in me je učitljca tm neki nahrulila in mi težila da je več pričakovala od mene. Ma pejt nekam pa še novo učitljco smo dobil namesto Jagriča smrk smrk in to eno 80 letnico k se oblač v trenerkoo in živi v 19 stoletju. Joj pa glih za gefo mora bit. No tok o tem pa še to da smo spet pršli na slab dan našga classsa ker smo vsi tko neki skregani in čist bedn sam da je moj klub obstal hehehe za une me pa briga. In dans je blo tokkkk mrzlo sam me je Anže pogrel hehehehehheheheheheh :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: . Une eno se pa ble ljubusumne k je itk pol šole tko vanj Very Happy Very Happy Very Happy JS SM GA PA DUBLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAA iii iii iii iii . Pa opazla sm da se hitr zaljubim
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moj dnevnik   

Nazaj na vrh Go down

Moj dnevnik
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1